CZ EN DE

O firmě

Společnost PIPNI s.r.o. od roku 2002 poskytuje hostingové služby a zaslouženě patří se do první desítky největších poskytovatelů těchto služeb v České Republice (viz www.webhosting.info). Aktuálně hostujeme na našich serverech více než 60 tisíc domén a více než 1000 virtuálních serverů v cloudu.
Společnost PIPNI s.r.o. je od roku 2010 držitelem mezinárodních certifikátů systému managementu kvality dle ISO 9001 a systému řízení bezpečnosti informací dle ISO 27001 a potvrdila tak vysokou kvalitu svých služeb a interních procesů. Naše společnost získala certifikací na management kvality dle ČSN EN ISO 9001:2008 na všechny hlavní činnosti firmy: "Služby v oblasti IT. Návrh a realizace IT infrastruktury. Poskytování webhostingových a housingových služeb.". Samotným certifikacím předcházel postupný proces zdokonalování interních procesů, které se již příznivě projevily na kvalitě poskytovaných služeb a tím i následné větší spokojenosti klientů. ISO 9001:2008 je nejnovější verzí všeobecně respektované normy kvality řízení. Dává klientům jistotu, že společnost svou činnost vykonává na základě správně definovaných a efektivně prováděných procesů. ISO 27001:2005 je norma zaměřená na řízení bezpečnosti informací. Dává jistotu, že si společnost uvědomuje, jak jsou informace cenné, podniká potřebné kroky (technické, organizační i personální) k jejich ochraně. Tyto kroky mají povahu uceleného systému a jsou popsány ve směrnicích, kterými se naše společnost řídí.
PIPNI je inovátorem v oblasti ecommerce webhostingových technologií. Poskytujeme plně automatizovaný, vysoce bezpečný, spolehlivý a škálovatený hosting s intuitivní webovou administrací veškerých nabízených hostingových služeb a to bez jakýchkoliv kompromisů či nežádoucích omezení.
Nabízíme komerční cenově dostupný hosting pro jednotlivce (profesionály) a cenově výhodný hosting pro firmy všech velikostí. Mezi našimi klienty jsou i společnosti s řádově tisíci zaměstnanci, školy i státní instituce. Všechny nabízené placené služby jsou vhodné pro provozování jednoduchých stránek i pro umístění a správu plně integrovaných e-business řešení (dynamické databázové Internetové aplikace - administrovatelné portály, virtuální obchody apod.). Kromě placených služeb nabízíme i bezplatný (free) hosting, který je určen výhradně pro nekomerční užití - studenti, nadace, neziskové organizace, apod. Profesionálové a odborné firmy mohou využít rovněž programu Reseller, který jim umožňuje nabízet kvalitní komerční webhostingové služby jejich klientům za jimi stanovených obchodních podmínek.
Naší předností je nejen nejširší možná nabídka webových technologií (databáze, serverové skripty, apod.) a bezkonkurenční webová administrace, ale také dokonalé zabezpečení těchto služeb na systémové i aplikační úrovni. Vynakládáme mimořádné úsilí na zajištění maximální možné ochrany dat uživatelů. Můžete si být jisti, že naše servery budou mít vždy a včas ty neposlednější dostupné aktualizace i nezbytné bezpečnostní záplaty. Stavíme na stabilních a bezpečných, dlouhodobě ověřených vyzrálých operačních systémech na platformě UNIX-LINUX. Každý uživatelský účet je spravován více specializovanými servery (databáze, mail, web, apod.), čímž je zajištěna ještě vyšší rychlost a stabilita. Samozřejmostí je automatické zálohování veškerých dat na záložní servery, antivirová ochrana a antispamový filtr na mail.
Díky vlastní jedinečné implementaci dostupných softwarových technologií doplněných vlastním vývojem dokonalého uživatelského rozhraní jsme schopni nabídnout služby, které jinde nenajdete. Naším cílem je poskytování špičkových webhostingových služeb vhodných pro všechny skupiny uživatelů a poskytování profesionální technické podpory. PIPNI je společnost, která je řízena technologiemi a nápady. Realizujeme to, o čem ostatní teprve přemýšlí.